

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 2 |
| Contact Gender | Female |
| Current Rating | 13.0A |
| Voltage Rating | 500.0 V , 700.0 V |
| Shell Size | 10 |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Termination Method | Solder |
| IP Rating | IP67 |
| Mating Type | Threaded |
| Connector Size | Standard |
| Body Orientation | Straight |
| Series | C90 |
| Housing Material | Aluminium Alloy, Polymer |
| Minimum Operating Temperature | -55°C |
| Maximum Operating Temperature | +125°C |
| Contact Material | Copper |
| Contact Plating | Silver |
97B-3106A18-1S-HD
M83723/82W2028N
62LC-12E14-12PN(771)
D38999/24WB2PN
45106EC84P50
97B-3100A22-2P
D38999/26ZE35PN
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00