

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 4 |
| Gender | Female |
| Contact Gender | Male |
| Current Rating | 23A |
| Voltage Rating | 500 V ac |
| Shell Size | 18 |
| Mounting Type | Box Mount |
| Termination Method | Solder |
| Body Orientation | Straight |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Shell Plating | Zinc |
| Contact Plating | Silver |
| Maximum Operating Temperature | +85°C |
| Minimum Operating Temperature | -30°C |
| Colour | Black |
62GB-16F14-12SN
PT06A-8-2P(SR)
D38999/24FB98PN
PT02E-14-5P(072)
UTS6JC12E8P
MS3106E14S-6P
UT0W61832PH
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00