

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 5 |
| Contact Gender | Male |
| Current Rating | 10A |
| Voltage Rating | 50 V ac/dc |
| Shell Size | 14 |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Military Standard | MIL-DTL-5015 |
| Termination Method | Solder |
| IP Rating | IP67 |
| Mating Type | Screw Coupling |
| Body Orientation | Straight |
| Housing Material | PA66+25GF |
| Series | CM |
| Colour | Black |
| Contact Plating | Silver |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
| Maximum Operating Temperature | +90°C |
MS3106A-18-1P
932842100 CM 06 EA 20-7 S
TV07RW-13-98SN(W52)
UT0W01626SH6
MS3106A-22-14S
PT01E-12-3S(SR)(072)
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00