

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 4 |
| Gender | Male |
| Contact Gender | Female |
| Current Rating | 7.5A |
| Voltage Rating | 850 V |
| Mounting Type | Cable |
| Military Standard | MIL-DTL-26482 |
| Body Orientation | Straight |
| Series | 62GB |
D38999/26JF35PN
D38999/24FF32PN
MS3106E14S-7P
D38999/20ZC35SN
62LC-12E12-08PN(771)
62GB-16F12-10PN
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00