

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 10 |
| Gender | Male |
| Contact Gender | Female |
| Current Rating | 7.5A |
| Voltage Rating | 850 V |
| Shell Size | 12 |
| Mounting Type | Cable |
| Military Standard | MIL-DTL-26482 |
| Mating Type | Bayonet |
| Body Orientation | Straight |
| Series | 62GB |
TVP00RW1135PA
97B-3106A28-21P-HD
2M80100902M828PA
TV06ZN-13-35SN
SCE2-ZN-L1K07-14PN
D38999/24ZD35SN
8LT725B35PN
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00