

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 8 |
| Gender | Female |
| Contact Gender | Female |
| Current Rating | 7.5A |
| Voltage Rating | 600 V |
| Shell Size | 12 |
| Mounting Type | Flange Mount |
| Military Standard | MIL-DTL-26482 |
| Termination Method | Solder |
| IP Rating | IP68, IP69K |
| Mating Type | Bayonet |
| Connector Size | Standard |
| Body Orientation | Straight |
| Housing Material | Thermoplastic |
| Series | UTS |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
| Maximum Operating Temperature | +105°C |
PT06E-18-32S(SR)(072)
62GB-57A08-33SN
2M80500116NF1226SA
8LT511B35SN
PT02A-14-12S
M83723/77W2255N
PT01E-14-19S(SR)(072)
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00