

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 13 |
| Gender | Male |
| Contact Gender | Female |
| Current Rating | 5A |
| Shell Size | 11 |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Military Standard | MIL-DTL-38999 |
| Termination Method | Crimp |
| Mating Type | Bayonet Coupling |
| Connector Size | Standard |
| Body Orientation | Straight |
| Series | 8LT |
| Housing Material | Aluminium Alloy |
| Minimum Operating Temperature | -65°C |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Shell Plating | Cadmium |
| Maximum Operating Temperature | +175°C |
| Contact Plating | Gold over Nickel |
MS3102E22-19S
62LC-16F14-19PN(771)
45106EC1210P50
62GB-16F12-10PN
TV07RW1135S
PT02E-16-8S
MS3476W14-19S
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00