

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 10 |
| Gender | Female |
| Contact Gender | Female |
| Current Rating | 13A |
| Voltage Rating | 500 V ac |
| Shell Size | 18 |
| Mounting Type | Box Mount |
| Termination Method | Solder |
| Body Orientation | Straight |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Contact Plating | Silver |
| Shell Plating | Zinc |
| Maximum Operating Temperature | +85°C |
| Minimum Operating Temperature | -30°C |
| Colour | Black |
DBAS 974-25-61 SN 059
D38999/20FB35SN
MS3102A-14S-2S
62GB-12E12-10PN(416)
PT02E-14-12P(072)
62GB-12E14-12SN(416)
D38999/24WD35SN
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00