

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 19 |
| Gender | Female |
| Contact Gender | Male |
| Current Rating | 22A |
| Mounting Type | Box Mount |
| Termination Method | Solder |
| Mating Type | Bayonet Coupling |
| Body Orientation | Straight |
| Series | CA-COM |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Shell Plating | Nickel |
| Contact Plating | Silver |
| Minimum Operating Temperature | -55°C |
| Maximum Operating Temperature | +125°C |
TV06RW1135S
D38999/26WA98SN
2M80100716NF813SA
97B-3100A22-14P
N/MS3106B22-23P
PT02E-14-19S(072)
62GB-16J12-03SN
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00