

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 41 |
| Gender | Male |
| Contact Gender | Female |
| Current Rating | 7.5A |
| Shell Size | 20 |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Military Standard | MIL-DTL-26482 |
| Termination Method | Solder |
| Mating Type | Bayonet Coupling |
| Body Orientation | Straight |
| Series | 851 |
| Maximum Operating Temperature | +125°C |
| Shell Plating | Olive Drab Cadmium |
| Contact Plating | Gold |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Minimum Operating Temperature | -55°C |
N/MS3102A14S-6P
N/MS3108B18-10S
D38999/20WG11PN
62GB-56T14-02PB
M83723/78W2255N
MS3106E14S-6S
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00