

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 12 |
| Contact Gender | Female |
| Current Rating | 13.0A |
| Voltage Rating | 700 V ac/dc |
| Shell Size | 14 |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Termination Method | Solder |
| Mating Type | Bayonet |
| Body Orientation | Straight |
| Series | 62LC |
| Housing Material | Aluminium |
| Contact Plating | Gold |
| Maximum Operating Temperature | +125°C |
| Contact Material | Copper |
| Minimum Operating Temperature | -55°C |
PT06A-8-3S(SR)
TV07RW-13-35PN(W52)
MS3106A20-27PW
MS3102A-22-14P
D38999/20FB35SN
CA08COM-E14S-6P-B
85108EC1419P50
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00