

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 10 |
| Gender | Female |
| Contact Gender | Female |
| Shell Size | 12 |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Military Standard | MIL-DTL-26482 |
| Termination Method | Solder |
| Mating Type | Bayonet Coupling |
| Connector Size | Miniature |
| Body Orientation | Straight |
| Series | 62GB |
| Housing Material | Aluminium |
| Minimum Operating Temperature | -55°C |
| Shell Plating | Zinc Cobalt |
| Contact Plating | Gold |
| Maximum Operating Temperature | +125°C |
EN3645M6JN04FN
MS3470W22-41P
D38999/24FA98SN
PT02E-14-12P
85102E84P50
PT06A-10-6S
MS3102A-22-14S
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00