

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 6 |
| Gender | Female |
| Contact Gender | Male |
| Shell Size | 10 |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Military Standard | MIL-DTL-26482 |
| Termination Method | Solder |
| Mating Type | Bayonet Coupling |
| Connector Size | Miniature |
| Body Orientation | Straight |
| Housing Material | Aluminium |
| Series | 62GB |
| Contact Plating | Gold |
| Maximum Operating Temperature | +125°C |
| Minimum Operating Temperature | -55°C |
| Shell Plating | Zinc Cobalt |
SCE2-ZN-01K07-14PN
KPT06F14-12P
45106A1210PPG50
D38999/20WG11PN
DBAS 970-09-35 PN 059
62LC-16F12-10PN(771)
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00