

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 12 |
| Contact Gender | Female |
| Current Rating | 5.0 A, 10.0A |
| Voltage Rating | 700 V ac/dc |
| Shell Size | 14 |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Termination Method | Solder |
| Mating Type | Bayonet |
| Body Orientation | Straight |
| Housing Material | Aluminium |
| Series | 62LC |
| Contact Material | Copper |
| Maximum Operating Temperature | +125°C |
| Minimum Operating Temperature | -55°C |
| Strain Relief | Yes |
| Contact Plating | Gold |
2M80500302NF1226PA
8LT015B35PN
97B-3100A22-22P
MS3106A-18-1P
SCE2-ZN-01K08-19PN
85106RC106S50
62GB-56T14-12PN(416)
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00