

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 26 |
| Gender | Male |
| Contact Gender | Male |
| Current Rating | 7.5A |
| Shell Size | 16 |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Termination Method | Solder |
| Mating Type | Bayonet Coupling |
| Body Orientation | Straight |
| Series | 451 |
| Contact Plating | Gold |
| Minimum Operating Temperature | -55°C |
| Shell Plating | Olive Drab Cadmium |
| Maximum Operating Temperature | +125°C |
MS3102A-14S-2S
TV06RW-11-98PN(W52)
D38999/26WF32SN
PT06A-16-8S(SR)
TV07RW-13-98SN(W52)
MS3106E14S-2S
62GB-12E08-33SN(416)
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00