

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 6 |
| Gender | Male |
| Contact Gender | Male |
| Current Rating | 7.5A |
| Shell Size | 10 |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Termination Method | Solder |
| Mating Type | Bayonet Coupling |
| Body Orientation | Straight |
| Series | 451 |
| Contact Plating | Gold |
| Shell Plating | Olive Drab Cadmium |
| Minimum Operating Temperature | -55°C |
| Maximum Operating Temperature | +125°C |
97B-3106A16S-1S-HD
D38999/20FA98PN
TVP00RW-13-35SA(W52)
D38999/20ZA35SN
MS3102A-24-28P
62GB-56T20-16SN
PT06E-18-11P(SR)(072)
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00