

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 12 |
| Gender | Female |
| Contact Gender | Male |
| Current Rating | 13A |
| Shell Size | 14 |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Military Standard | MIL-DTL-26482 |
| Termination Method | Solder |
| Mating Type | Bayonet Coupling |
| Body Orientation | Straight |
| Series | 851 |
| Maximum Operating Temperature | +125°C |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Shell Plating | Olive Drab Cadmium |
| Contact Plating | Gold |
| Minimum Operating Temperature | -55°C |
D38999/20WB98PN
MS3102E18-8P
2M80500302M1226SA
D38999/26ZB2SN
D38999/26ZC98PN
85106EC1626S50
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00