

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 10 |
| Gender | Male |
| Contact Gender | Male |
| Current Rating | 13A |
| Voltage Rating | 500 V ac |
| Shell Size | 18 |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Termination Method | Solder |
| Body Orientation | Straight |
| Colour | Black |
| Minimum Operating Temperature | -30°C |
| Maximum Operating Temperature | +85°C |
| Contact Plating | Silver |
| Shell Plating | Zinc |
| Contact Material | Copper Alloy |
62GB-12E14-02PN
PT06E-14-5P(SR)
MS3106A18-11PX
62LC-12E18-32PN(771)
D38999/24WB98PN
MS3476W22-41P
MS3106A18-8PZ
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00