

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 41 |
| Gender | Male |
| Contact Gender | Female |
| Current Rating | 7.5A |
| Voltage Rating | 700 V |
| Shell Size | 20 |
| Mounting Type | Cable |
| Military Standard | MIL-DTL-26482 |
| Mating Type | Bayonet |
| Body Orientation | Straight |
| Series | 62GB |
PT06E-18-11P(SR)(072)
MS3471L14-19S
62GB-56T18-32SN
TV06RW-09-98SN(W52)
PT06E-12-3P(SR)
D38999/20ZB35SN
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00