

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 6 |
| Contact Gender | Male |
| Current Rating | 7.5A |
| Voltage Rating | 700 V ac/dc |
| Shell Size | 10 |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Termination Method | Solder |
| Mating Type | Bayonet |
| Body Orientation | Straight |
| Series | 62LC |
| Housing Material | Aluminium |
| Minimum Operating Temperature | -55°C |
| Maximum Operating Temperature | +125°C |
| Contact Plating | Gold |
| Contact Material | Copper |
| Strain Relief | Yes |
VG95328M18-32SN
62GB-56T12-08SN
KPT06F14-12P
KPT06F14-19S
97B-3100A22-22P
D38999/24WF32SN
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00