

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 13 |
| Gender | Male |
| Contact Gender | Female |
| Voltage Rating | 400 V ac, 500 V dc |
| Shell Size | 11 |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Military Standard | MIL-DTL-38999 |
| Termination Method | Crimp |
| Mating Type | Bayonet Coupling |
| Body Orientation | Straight |
| Series | LJT |
| Contact Plating | Gold |
| Maximum Operating Temperature | +200°C |
| Shell Plating | Olive Drab Cadmium |
| Minimum Operating Temperature | -65°C |
62GB-16F10-07SN-760
97-3102A-10SL-3P
PT02E-14-19P(072)
MS3102A-28-21P
62GB-12E12-08PN
62GB-16F20-41SN
DS3102E 10SL-4S
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00