

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 12 |
| Gender | Female |
| Contact Gender | Male |
| Current Rating | 22A |
| Voltage Rating | 600 V ac, 850 V dc |
| Shell Size | 14 |
| Mounting Type | Box Mount |
| Termination Method | Solder |
| Mating Type | Bayonet Coupling |
| Body Orientation | Straight |
| Series | KPT |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Shell Plating | Olive Drab Cadmium |
| Contact Plating | Gold |
| Maximum Operating Temperature | +125°C |
| Minimum Operating Temperature | -55°C |
2M80500502M1119SA
MS3106E14S-7P
D38999/26FB98PN
D38999/26ZA35SN
UT0W71626SH6
MS3102E16-10P W/P CAP
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00