

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 32 |
| Gender | Male |
| Contact Gender | Female |
| Current Rating | 7.5A |
| Shell Size | 18 |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Military Standard | MIL-DTL-26482 |
| Termination Method | Solder |
| Mating Type | Bayonet Coupling |
| Body Orientation | Straight |
| Series | 851 |
| Contact Plating | Gold |
| Maximum Operating Temperature | +125°C |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Minimum Operating Temperature | -55°C |
| Shell Plating | Olive Drab Cadmium |
PT06E-12-8S(SR)(072)
D38999/24KC04PN
ACS02E18-1P-472
D38999/20WE35PN
C90-3106F10SL-4S
N/MS3101B16S-1P
MS3106A-10SL-3S
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00