

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 19 |
| Gender | Male |
| Contact Gender | Male |
| Current Rating | 7.5A |
| Voltage Rating | 700 V |
| Mounting Type | Cable |
| Military Standard | MIL-DTL-26482 |
| Mating Type | Bayonet |
| Body Orientation | Straight |
| Series | 62GB |
85107R1419P5044
CA08COM-E14S-6S-B
85102E1419P5044
8LT717B35PN
D38999/26WB35SN
62GB-56T18-32PN
MS3106A-24-28P
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00