

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 10 |
| Contact Gender | Female |
| Current Rating | 7.5A |
| Shell Size | 12 |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Termination Method | Solder |
| Mating Type | Bayonet Coupling |
| Body Orientation | Straight |
| Series | 451 |
| Contact Plating | Gold |
| Shell Plating | Olive Drab Cadmium |
| Maximum Operating Temperature | +125°C |
| Minimum Operating Temperature | -55°C |
D38999/26WB35PN
D38999/26FC35SN
62GB-12E08-33SN(416)
62GB-12E10-06PN(416)
85106EC1419S50
62GB-56T14-19SN
D38999/24FG11PN
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00