

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 10 |
| Gender | Male |
| Contact Gender | Male |
| Voltage Rating | 500 V ac, 700 V dc |
| Shell Size | 12 |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Military Standard | MIL-DTL-26482 |
| Termination Method | Solder |
| Mating Type | Bayonet Coupling |
| Body Orientation | Straight |
| Series | 62GB |
| Shell Plating | Zinc Cobalt |
| Maximum Operating Temperature | +125°C |
| Minimum Operating Temperature | -55°C |
| Colour | Olive |
| Contact Plating | Gold |
PT06E-14-5P(SR)(072)
TV06RW-15-35PA(W52)
MS3102E22-22P
C90-3106F10SL-4S
MS3476W16-26S
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00