

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 37 |
| Gender | Female |
| Contact Gender | Male |
| Current Rating | 3A |
| Voltage Rating | 400 V ac, 550 V dc |
| Shell Size | 15 |
| Military Standard | MIL-DTL-38999 |
| Termination Method | Solder |
| Mating Type | Screw Coupling |
| Connector Size | Subminiature |
| Body Orientation | Straight |
| Housing Material | Aluminium |
| Series | TV |
| Maximum Operating Temperature | +175°C |
| Minimum Operating Temperature | -65°C |
| Shell Plating | Olive Drab Cadmium |
| Contact Plating | Gold |
M83723/75W1624N
PT06E-12-10S
62LC-16F10-07SN(771)
62GB-56T14-12PN(416)
MS3476W14-19S
62GB-12E08-33SN(416)
UTGX0142G1P
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00