

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 7 |
| Gender | Male |
| Contact Gender | Male |
| Current Rating | 7.5A |
| Voltage Rating | 600 V |
| Shell Size | 10 |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Military Standard | MIL-DTL-26482 |
| Termination Method | Solder |
| IP Rating | IP68, IP69K |
| Mating Type | Bayonet |
| Connector Size | Standard |
| Body Orientation | Straight |
| Series | UTS |
| Housing Material | Thermoplastic |
| Maximum Operating Temperature | +105°C |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
MS3102E14S-2S
PT02E-14-5P(072)
SCE2-ZN-01K08-19PN
AZ-17PMMP-QC8001
N/MS3108B18-1P
97B-3106A10SL-4P-HD
M83723/75W20416
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00