

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 4 |
| Gender | Male |
| Contact Gender | Female |
| Current Rating | 23A |
| Voltage Rating | 500 V ac |
| Shell Size | 18 |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Termination Method | Solder |
| Body Orientation | Right Angle |
| Minimum Operating Temperature | -30°C |
| Colour | Black |
| Shell Plating | Zinc |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Contact Plating | Silver |
| Maximum Operating Temperature | +85°C |
AZ-17PMMP-QC8001
D38999/24WE6PN
PT01E-14-19S(SR)(072)
TV06RW-11-35SN(W52)
TV06ZN-09-35SA
62GB-12E12-10SN(416)
PT06A-14-15P(SR)
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00