

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 26 |
| Contact Gender | Female |
| Current Rating | 7.5A |
| Voltage Rating | 700 V ac/dc |
| Shell Size | 16 |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Termination Method | Solder |
| Mating Type | Bayonet |
| Body Orientation | Straight |
| Series | 62LC |
| Housing Material | Aluminium |
| Contact Material | Copper |
| Contact Plating | Gold |
| Minimum Operating Temperature | -55°C |
| Strain Relief | Yes |
| Maximum Operating Temperature | +125°C |
D38999/20FF35PN
D38999/20FD35PN
UT001412SH6
62GB-12E14-19SN
M83723/76W2255N
CA02COM-E20A48S-B
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00