

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 4 |
| Gender | Male |
| Contact Gender | Female |
| Current Rating | 7.5A |
| Voltage Rating | 850 V |
| Shell Size | 8 |
| Mounting Type | Cable |
| Military Standard | MIL-DTL-26482 |
| Mating Type | Bayonet |
| Body Orientation | Straight |
| Series | 62GB |
PT06E-14-12S(SR)
CA02COM-E28-15P-B
85106EC1626S50
D38999/26FA35SN
PT01E-12-3S(SR)(072)
MS3476W18-8S
D38999/24FB98PN
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00