

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 4 |
| Gender | Female |
| Contact Gender | Male |
| Current Rating | 13A |
| Voltage Rating | 200 V ac |
| Shell Size | 14S |
| Mounting Type | Box Mount |
| Termination Method | Solder |
| Body Orientation | Straight |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Shell Plating | Zinc |
| Contact Plating | Silver |
| Maximum Operating Temperature | +85°C |
| Minimum Operating Temperature | -30°C |
| Colour | Black |
D38999/24ZG11SN
85102E1419P50
451 06EC 1419P 50
PT06E-12-8S(SR)
KPT02E14-19S
D38999/24ZC8SN
D38999/24FD35PN
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00