

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 4 |
| Gender | Female |
| Contact Gender | Female |
| Current Rating | 46A |
| Voltage Rating | 500 V ac |
| Shell Size | 22 |
| Mounting Type | Box Mount |
| Termination Method | Solder |
| Body Orientation | Straight |
| Contact Plating | Silver |
| Maximum Operating Temperature | +85°C |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Minimum Operating Temperature | -30°C |
| Shell Plating | Zinc |
| Colour | Black |
62LC-12E14-12SN(771)
PT06E-12-8P(SR)
MS3106E14S-6S
D38999/24WE6PN
97B-3100A22-19S
D38999/20WC35SN
MS3106A-18-1P
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00