

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 18 |
| Gender | Male |
| Contact Gender | Female |
| Current Rating | 7.5A |
| Voltage Rating | 600 V |
| Shell Size | 14 |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Military Standard | MIL-DTL-26482 |
| Termination Method | Solder |
| IP Rating | IP68, IP69K |
| Mating Type | Bayonet |
| Connector Size | Standard |
| Body Orientation | Straight |
| Series | UTS |
| Housing Material | Thermoplastic |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
| Maximum Operating Temperature | +105°C |
D38999/26WA35SN
97B-3106A18-1S-HD
MS3106E14S-2S
62GB-50T12-03SY
D38999/20ZB35SN
MS3106A-22-14P
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00