

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 12 |
| Gender | Male |
| Contact Gender | Female |
| Current Rating | 22A |
| Voltage Rating | 850 V |
| Mounting Type | Cable |
| Military Standard | MIL-DTL-26482 |
| Body Orientation | Straight |
| Series | 62GB |
LJT06RT1135S014
M83723/78W2255N
PT02E-14-19P
TV06RW-15-35PN(W52)
PT06E-12-10P(SR)
VG95328R14-12SN
TV06RW-13-35PN(W52)
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00