

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 2 |
| Gender | Male |
| Contact Gender | Female |
| Current Rating | 7.5A |
| Voltage Rating | 700 V |
| Shell Size | 8 |
| Mounting Type | Cable |
| Military Standard | MIL-DTL-26482 |
| Mating Type | Bayonet |
| Body Orientation | Straight |
| Series | 62GB |
D38999/20WC98PN
KPT06F14-12P
97B-3106A10SL-4S-HD
MS3476L8-33S-LC
62LC-16F16-26PN(771)
D38999/20WA35SN
62GB-12E14-19SN-219
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00