

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 19 |
| Gender | Male |
| Contact Gender | Female |
| Current Rating | 7.5A |
| Voltage Rating | 850 V |
| Shell Size | 14 |
| Mounting Type | Cable |
| Military Standard | MIL-DTL-26482 |
| Mating Type | Bayonet |
| Body Orientation | Straight |
| Series | 62GB |
MS3102E22-14P
PT06E-12-10S
PT02E-12-10S
MS3102A-10SL-3P
UT001412SH6
D38999/26FE35SN
62GB-56T14-12SN-044-714
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00