

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 4 |
| Gender | Male |
| Contact Gender | Male |
| Shell Size | 14 |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Military Standard | MIL-DTL-26482 |
| Termination Method | Solder |
| Mating Type | Bayonet Coupling |
| Body Orientation | Straight |
| Series | 62GB |
| Colour | Olive |
| Minimum Operating Temperature | -55°C |
| Shell Plating | Zinc Cobalt |
| Contact Plating | Gold |
| Maximum Operating Temperature | +125°C |
D38999/24ZE6PN
62GB-16F16-26SN
62GB-16F18-32SN
M83723/95G1005N
DBAS 970-25-35 PN 059
SCE2-ZN-L1K06-07PN
62GB-12E14-22SN
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00