

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 5 |
| Contact Gender | Male |
| Current Rating | 10A |
| Voltage Rating | 50 V ac/dc |
| Shell Size | 14 |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Military Standard | MIL-DTL-5015 |
| Termination Method | Solder |
| Mating Type | Screw Coupling |
| Body Orientation | Straight |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
| Contact Plating | Silver |
| Maximum Operating Temperature | +90°C |
DBAS 970-09-35 PN 059
D38999/26WA98PN
8DR7C15Z35SN
N/MS3102A20-18P
MS3106A18-8PZ
M83723/97S803N
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00