

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 10 |
| Gender | Male |
| Contact Gender | Male |
| Current Rating | 7.5A |
| Voltage Rating | 700 V |
| Mounting Type | Cable |
| Military Standard | MIL-DTL-26482 |
| Mating Type | Bayonet |
| Body Orientation | Straight |
| Series | 62GB |
VG95234M-20A9SN
85106EC106S50
D38999/26WC35SN
TV07WCI1535PF459
62GB-51T12-10PN
97B-3100A22-14S
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00