

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 5 |
| Gender | Female |
| Contact Gender | Female |
| Current Rating | 10A |
| Voltage Rating | 50 V ac |
| Shell Size | 14 |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Military Standard | MIL-DTL-5015 |
| Termination Method | Solder |
| IP Rating | IP67 |
| Mating Type | Screw Coupling |
| Body Orientation | Straight |
| Housing Material | PA 66 |
| Maximum Operating Temperature | +90°C |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
| Strain Relief | Yes |
| Colour | Black |
| Contact Material | Silver |
| Contact Plating | Silver |
SCE2-ZN-06K06-07SN
M39029/4-110
45106EC1210P50
D38999/20FG11SN
62LC-12E12-08SN(771)
97B-3100A22-14S
62LC-16F12-10SN(771)
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00