

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 3 |
| Gender | Male |
| Contact Gender | Female |
| Current Rating | 7.5A |
| Voltage Rating | 700 V |
| Shell Size | 8 |
| Mounting Type | Cable |
| Military Standard | MIL-DTL-26482 |
| Mating Type | Bayonet |
| Body Orientation | Straight |
| Series | 62GB |
DBAS 970-25-35 PN 059
45106EC1210P50
D38999/26WA35PN
62GB-56T14-05PN
MS3106A22-22S
SCE2-ZN-01K06-07PN
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00