

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 26 |
| Contact Gender | Female |
| Current Rating | 7.5A |
| Voltage Rating | 700 V ac/dc |
| Shell Size | 16 |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Termination Method | Solder |
| Mating Type | Bayonet |
| Body Orientation | Straight |
| Series | 62LC |
| Housing Material | Aluminium |
| Contact Plating | Gold |
| Maximum Operating Temperature | +125°C |
| Minimum Operating Temperature | -55°C |
| Contact Material | Copper |
D38999/26KE35PN
8LT725B35PN
MS3106A22-19S
D38999/26FA35SN
97B-3100A18-1P
PT06E-12-8P(SR)
62GB-12E12-10SN
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00