

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 8 |
| Contact Gender | Female |
| Current Rating | 5.0A |
| Shell Size | 7 |
| Mounting Type | Cable Mount |
| Termination Method | Crimp |
| Mating Type | Quick Connect |
| Connector Size | Standard |
| Body Orientation | Straight |
| Housing Material | Polymer |
| Series | Twist & Lock |
| Maximum Operating Temperature | +125°C |
| Minimum Operating Temperature | -65°C |
62GB-16J14-19SN
62GB-57A10-07SN
D38999/26FB2PN
MS3470W12-10P
D38999/24WD35SN
PT06E-14-5P(SR)(072)
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00