

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 3 |
| Gender | Male |
| Contact Gender | Male |
| Current Rating | 7.5A |
| Voltage Rating | 700 V |
| Mounting Type | Cable |
| Military Standard | MIL-DTL-26482 |
| Mating Type | Bayonet |
| Body Orientation | Straight |
| Series | 62GB |
MS3102E14S-2S
PT02E-14-19P
97B-3100A24-2S
97B-3106A24-2P-HD
D38999/20WC98SN
MS3102E14S-6S
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00