

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 37 |
| Gender | Female |
| Contact Gender | Male |
| Current Rating | 5A |
| Voltage Rating | 400 V ac, 500 V dc |
| Shell Size | 15 |
| Mounting Type | Wall Mount |
| Military Standard | MIL-DTL-38999 |
| Termination Method | Crimp |
| Mating Type | Screw Coupling |
| Connector Size | Standard |
| Body Orientation | Straight |
| Series | TV |
| Housing Material | Aluminium |
| Maximum Operating Temperature | +175°C |
| Colour | Green |
| Shell Plating | Zinc Cobalt |
| Minimum Operating Temperature | -65°C |
| Contact Plating | Gold |
| Contact Material | Copper Alloy |
VG95328D10-6PN
D38999/26FC35PN
MS3102A-10SL-3P
CA02COM-E14S-6P-B
D38999/26FB2SN
D38999/26FB98PN
62LC-16F10-06SN(771)
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00