

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 6 |
| Gender | Male |
| Contact Gender | Female |
| Current Rating | 7.5A |
| Voltage Rating | 700 V |
| Shell Size | 10 |
| Mounting Type | Cable |
| Military Standard | MIL-DTL-26482 |
| Mating Type | Bayonet |
| Body Orientation | Straight |
| Series | 62GB |
MS3475W12-10P
62GB-57A12-10SN
MS3106E20-27PX
62GB-56T14-19PN
MS3102A-20-27P
97B-3100A22-19S
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00