

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Gender | Female |
| Coaxial Connector Type | NIM-CAMAC CD/N 549 Connector |
| Mounting Type | Through Hole |
| Impedance | 50Ω |
| Termination Method | Solder |
| Body Orientation | Right Angle |
| Minimum Operating Temperature | -55°C |
| Body Plating | Gold |
| Maximum Operating Temperature | +260°C |
| Series | 00 S |
| Contact Material | Bronze |
| Contact Plating | Gold over Nickel |
ERA.3S.415.CTL
R110 426 000
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00