

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Coaxial Connector Type | SMA Connector |
| Gender | Male |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Impedance | 50Ω |
| Termination Method | Solder |
| Body Orientation | Straight |
| Bulkhead | No |
| Operating Frequency | 0 to 18GHz |
| Minimum Operating Temperature | -65°C |
| Body Plating | Gold |
| Maximum Operating Temperature | +165°C |
| Contact Material | Brass |
| Contact Plating | Gold over Nickel |
J01021H1171
R113426000W
RSMA6411A1-3GT50G-1-50
J01160A0591
RSNBB75DFIB
1-1478409-0
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00