

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Gender | Male |
| Coaxial Connector Type | SMB Connector |
| Impedance | 50Ω |
| Termination Method | Solder |
| Body Orientation | Straight |
| Size | Miniature |
| Operating Frequency | 12.4GHz |
| Minimum Operating Temperature | -30°C |
| Body Plating | Gold |
| Maximum Operating Temperature | +85°C |
| Series | HRM |
| Contact Material | Brass |
| Contact Plating | Gold |
J01150A0091
BNC7T-J-P-GN-RA-BH1
1-1337416-0
J01003B5032
BNCW701-P1-0
R113665000W
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00